PROJEKTY

Nad tym pracujemy

Aktualnie prowadzone projekty

Aktywni Samodzielni II

Głównym celem jest zwiększenie samodzielności dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością poprzez poprawę koordynacji oraz sprawności ruchowej, wzrost poczucia samoakceptacji i samooceny.

Świat dostępny dla wszystkich

Rozwój kompetencji społecznych i funkcji poznawczych u osób z niepełnosprawnością. Każde dziecko zakwalifikowane do projektu może skorzystać z kilku form terapii i systematycznie uczęszczać na zajęcia terapeutyczne przez rok z możliwością przedłużenia na kolejne lata.

Pomóżmy naszym Pociechom

Projekt Pomóżmy naszym Pociechom zakłada przeprowadzenie zajęć terapeutycznych dla dzieci, szkoleń i warsztatów dla opiekunów, a także świadczenie usług opiekuńczych i asystenckich oraz poradnictwo psychologiczne.

Zróbmy to razem dla Pszczół!

Projekt Zróbmy to Razem dla pszczół! ma zadanie pokazać, że tylko łącząc siły możemy budować (naprawiać) lepszą przyszłość. Projekt ma na celu zwiększenie świadomości i wiedzy na temat roli pszczół. Celem akcji jest ochrona pszczół i zwiększenie ich populacji.

POMAGAJ

Fundacja Pociechom prowadzi nieodpłatnie hipoterapię oraz inne formy rehabilitacji niepełnosprawnych dzieci. Jeśli chcesz, aby tak było nadal – pomóż nam! Możesz dokonać jednorazowej wpłaty lub wspierać nas, co miesiąc.
WSPOMÓŻ

Projekty

Przejrzyj projekty aktualnie prowadzone przez naszą Fundację.
PRZEJRZYJ TERAZ
fundacja pociechom wolontariusze

Zapisz się do naszego Newslettera

Bądź z nami na bieżąco. Dowiedz się o najnowszych wydarzeniach, imprezach organizowanych przez naszą Fundację i innych ciekawych informacjach.
Skip to content