fundacja-pociechom-logo-kolor

+48 537 24 26 28
+48 530 90 80 90
+48 22 870 28 28

wydarzenia@pociechom.org.pl

Wybrzeże Puckie 2, Warszawa

Stajnia Warszawa

Stajnia Pociechom

Stajnia Warszawa – Stajnia Pociechom – jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych stajni w Warszawie. Działamy od 1997 r. w sąsiedztwie cennego obszaru objętego ochroną Natura 2000.

W naszej stajni pracuje uśmiechnięta i aktywna kadra mające lata doświadczenia pracy z dziećmi. Organizujemy zajęcia nauki jazdy konnej, urodziny i inne imprezy okolicznościowe na terenie stajni, wydarzenia firmowe oraz półkolonie w okresie wakacyjnym.

W naszej stajni w Warszawie mamy 18 koni, alpaki, pszczoły oraz psy przeszkolone do terapii dzieci z niepełnosprawnościami. Na obszarze 25 000 m² mamy cztery wybiegi, altanki oraz plac zabaw.

Stajnia Warszawa
Zorganizowanych wydarzeń
0
Koni w stajni
0
Lat doświadczenia
0
Ponad m² zielonych terenów
0

Stajnia Warszawa – Stajnia Pociechom

Zgłoś się!

Wolontariat w Stajni Pociechom

Stajnia Warszawa

Działania naszej Fundacji nie byłyby możliwe bez pracy wolontariuszy. Każdy, niezależnie od wieku, ilości zajęć czy wolnego czasu, możliwości fizycznych albo finansowych jest w stanie zaangażować się w działanie na rzecz naszych podopiecznych.

Wspierają instruktorów, dbają o porządek w stajni i boksach, są przy wszelkich wydarzeniach począwszy od urodzinek i wycieczek szkolnych przez półkolonie, aż po cykliczne imprezy typu Hubertus. Ich pomoc jest niezastąpiona!

Fundacja Pociechom szuka również odpowiedzialnych, słownych i sumiennych wolontariuszy do asysty przy zajęciach hipoterapii. W zamian oferujemy naukę i doskonalenie jazdy konnej pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, miłą atmosferę – piękne i niezapomniane tereny, możliwość spędzania nieograniczonego czasu przy koniach, poznawania tajników zootechniki, jeździectwa, a także rozwijanie zainteresowań w zakresie psychologii, pedagogiki i fizjoterapii.

Nabór na wolontariuszy w Stajni Pociechom trwa bez przerwy, cały rok. Jeśli chcecie doszkalać swoją jazdę konną, poznać zakamarki Stajni, nauczyć się podstawowej obsługi konia (codziennej pielęgnacji, karmienia, siodłania) i wszystkiego co wiąże się z koniem – zapraszamy do Stajni Pociecha. Najważniejsze są chęci.

Galeria

Stajnia Warszawa - zobacz nas!

Stajnia Warszawa – Pociecha

Skip to content