fundacja-pociechom-logo-kolor

+48 537 24 26 28
+48 530 90 80 90
+48 22 870 28 28

wydarzenia@pociechom.org.pl

Wybrzeże Puckie 2, Warszawa

Przekaż 1,5% na hipoterapię dla dzieci!

Stajnia Pociecha w Warszawie jest prowadzona przez Fundację Pociechom. Z miłości do zwierząt i dzieci powstało magiczne miejsce w centrum Warszawy, gdzie każdy może otrzymać profesjonalną pomoc hipoterapeutyczną. Przekaż 1,5% na Fundację Pociechom!

Głównym filarem działalności naszej stajni w Warszawie jest prowadzenie zajęć rehabilitacyjnych dla dzieci. W ciągu 25 lat działalności pomogliśmy tysiącom osób.

Oprócz pracy charytatywnej organizujemy również odpłatne zajęcia z jazdy konnej. Nasi doświadczeni instruktorzy zarazili swoją pasją już całe pokolenia!

KRS: 0000058357

Stajnia Warszawa

Fundacja Pociechom jest organizacją non-profit, która działa na rzecz dobra dzieci i zwierząt. Przekazując 1,5% podatku dochodowego na Fundację Pociechom, pomagasz nam kontynuować naszą działalność i zapewnić profesjonalną pomoc dzieciom i dorosłym w potrzebie.

Jesteśmy dumni z naszej pracy i pasji, którą przekazujemy naszym pacjentom. Naszym celem jest poprawa jakości życia ludzi i zwierząt, a hipoterapia jest jednym z najlepszych sposobów na osiągnięcie tego celu. Jeśli szukasz miejsca, gdzie można połączyć swoją pasję do koni z działalnością charytatywną lub potrzebujesz pomocy w zakresie terapii hipoterapeutycznej, Stajnia Pociecha jest miejscem dla Ciebie.

Przekaż 1,5% i zmieniaj świat!

Fundacja Pociechom to organizacja, która działa na rzecz dobra dzieci i zwierząt. Dzięki naszej pracy, tysiące osób otrzymało już profesjonalną pomoc hipoterapeutyczną, co poprawiło ich jakość życia i dało im nadzieję na przyszłość.

Wsparcie naszej Fundacji jest niezwykle ważne, ponieważ pozwala nam kontynuować naszą misję i pomagać coraz większej liczbie potrzebujących. Nasze programy terapeutyczne są kosztowne, a nasza stajnia potrzebuje stałego utrzymania i inwestycji w sprzęt i infrastrukturę. Bez wsparcia naszych darczyńców nie moglibyśmy działać i pomagać tak wielu ludziom.

Każda złotówka przekazana na Fundację Pociechom pomaga nam zwiększyć zasięg naszych działań i pomóc jeszcze większej liczbie osób. Dzięki wsparciu naszych darczyńców, możemy rozszerzyć nasze programy terapeutyczne, zwiększyć liczbę pacjentów, którzy mogą skorzystać z naszych usług, i zapewnić jeszcze lepszą opiekę nad naszymi podopiecznymi.

Wsparcie Fundacji Pociechom to także wyraz solidarności i empatii dla ludzi i zwierząt, którzy potrzebują pomocy. Nasza praca ma ogromne znaczenie dla poprawy jakości życia ludzi i zwierząt, którzy często są marginalizowani i pozbawieni szans na rozwój.

Dlatego apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcą pomóc innym i zmienić świat na lepsze – dołączcie do naszej misji i przekażcie 1,5% podatku dochodowego na Fundację Pociechom. Razem możemy zrobić wiele dobrego i przyczynić się do zmiany na lepsze życia tysięcy ludzi i zwierząt.

Skip to content