fundacja-pociechom-logo-kolor

+48 537 24 26 28
+48 530 90 80 90
+48 22 870 28 28

wydarzenia@pociechom.org.pl

Wybrzeże Puckie 2, Warszawa

Warsztaty

Zapraszamy grupy zorganizowane, szkoły i przedszkola na nasze warsztaty tematyczne: końskie, przyrodnicze, ptasie, wiklinowe, ekologiczne, recyklingowe, a teraz także pszczele.

Warsztaty trwają ok 2 godzin, maksymalna ilość dzieci w grupie to 15-20-cioro. Ceny warsztatów rozpoczynają się już od 30 zł za dziecko.

Oferujemy również przyjazd i zorganizowanie warsztatów na miejscu u Państwa. Możemy przyjechać z naszymi końmi i przeprowadzić zajęcia edukacyjne, albo zaaranżować wspólnie ogródek i poznać tajniki wikliny. Oferujemy także tematy spotkań związane z najważniejszymi wydarzeniami w roku kalendarzowym: poznamy Babcie i Dziadków z całego świata, zrobimy Marzannę i nietypowe pisanki, przygotujemy prezenty dla mamy i taty oraz wiele, wiele innych.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i wspólnie ustalimy zakres tematów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach dla dzieci i młodzieży. Zajęcia organizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-14.00.

Koszt warsztatów:
– konikowe, alpaki i pszczelarskie 45zł/os.
– pozostałe 35 zł/os.

Na terenie stadniny mamy możliwość zorganizowania ogniska.

warsztaty z dziećmi fundacja
smiec to nie smiec pociechom
malowanie fundacja pociechom
konie fundacja pociechom
alpaki warsztaty fundacja pociechom
fundacja pociechom wolontariusze

Zapisz się do naszego Newslettera

Bądź z nami na bieżąco. Dowiedz się o najnowszych wydarzeniach, imprezach organizowanych przez naszą Fundację i innych ciekawych informacjach.
Skip to content