Zespół

Zespół Fundacji tworzą wykwalifikowani i doświadczeni terapeuci, ukierunkowani na wspólne działanie w celu pomocy naszym beneficjentom.

Hipoterapeuci, alpakoterapeuci, pedagodzy specjalni, psycholodzy, logopedzi, fizjoterapeuci, terapeuci poznawczo-behawioralni, terapeuci terapii Biofeedback EEG.
Do naszego grona należą również asystenci osób niepełnosprawnych, opiekunowie osób niepełnosprawnych oraz asystenci terapeutów.
               

Nieocenionym wsparciem są dla nas wolontariusze, którzy wspierają nas i naszych podopiecznych każdego dnia.

 

Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się swoją pasją z innymi! To hasło przewodnie, które towarzyszy nam i naszym pracownikom. Nasi instruktorzy to osoby kompetentne, z bardzo bogatym doświadczeniem, które ze Stajnią Pociecha są związani od lat. Praca z dziećmi, młodzieżą i ze zwierzętami jest ich pasją. Na co dzień dzielą się swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą opieki nad zwierzęciem oraz szeroko pojętego jeździectwa

POMAGAJ

Fundacja Pociechom prowadzi nieodpłatnie hipoterapię oraz inne formy rehabilitacji niepełnosprawnych dzieci. Jeśli chcesz, aby tak było nadal – pomóż nam! Możesz dokonać jednorazowej wpłaty lub wspierać nas co miesiąc.
WSPOMÓŻ

Projekty

Przejrzyj projekty aktualnie prowadzone przez naszą Fundację.
PRZEJRZYJ TERAZ
fundacja pociechom wolontariusze

Zapisz się do naszego Newslettera

Bądź z nami na bieżąco. Dowiedz się o najnowszych wydarzeniach, imprezach organizowanych przez naszą Fundację i innych ciekawych informacjach.
Skip to content