+48 537 24 26 28
+48 530 90 80 90
22 870 28 28

wydarzenia@pociechom.org.pl

Wybrzeże Puckie 2

WOLONTARIAT

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM FUNDACJI

Pomóż nam pomagać

Działania naszej Fundacji nie byłyby możliwe bez pracy wolontariuszy. Każdy, niezależnie od wieku, ilości zajęć czy wolnego czasu, możliwości fizycznych albo finansowych jest w stanie zaangażować się w działanie na rzecz naszych podopiecznych.

To nasi wolontariusze pomagają w opiece nad końmi.

Wspierają instruktorów, dbają o porządek w stajni i boksach, są przy wszelkich wydarzeniach począwszy od urodzinek i wycieczek szkolnych przez półkolonie, aż po cykliczne imprezy typu Hubertus. Ich pomoc jest niezastąpiona!

Fundacja Pociechom szuka również odpowiedzialnych, słownych i sumiennych wolontariuszy do asysty przy zajęciach hipoterapii. W zamian oferujemy naukę i doskonalenie jazdy konnej pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, miłą atmosferę – piękne i niezapomniane tereny, możliwość spędzania nieograniczonego czasu przy koniach, poznawania tajników zootechniki, jeździectwa, a także rozwijanie zainteresowań w zakresie psychologii, pedagogiki i fizjoterapii.

Nabór na wolontariuszy trwa bez przerwy, cały rok. Jeśli chcecie doszkalać swoją jazdę konną, poznać zakamarki Stajni, nauczyć się podstawowej obsługi konia (codziennej pielęgnacji, karmienia, siodłania) i wszystkiego co wiąże się z koniem – zapraszamy do Stajni Pociecha. Najważniejsze są chęci.

Fundacja Pociechom Grupa Wolontariuszek

Zgłoś się!

Zgłoś się bezpośrednio do biura Fundacji, prześlij info na biuro@pociechom.org.pl bądź zadzwoń.

Calculate your entitlements as a Volunteer

Zapisz się do naszego Newslettera

Bądź z nami na bieżąco. Dowiedz się o najnowszych wydarzeniach, imprezach organizowanych przez naszą Fundację i innych ciekawych informacjach.
Skip to content