+48 537 24 26 28
+48 530 90 80 90
+48 22 870 28 28

wydarzenia@pociechom.org.pl

Wybrzeże Puckie 2, Warszawa

WOLONTARIAT

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM FUNDACJI

Pomóż nam pomagać

Działania naszej Fundacji nie byłyby możliwe bez pracy wolontariuszy. Każdy, niezależnie od wieku, ilości zajęć czy wolnego czasu, możliwości fizycznych albo finansowych jest w stanie zaangażować się w działanie na rzecz naszych podopiecznych.

To nasi wolontariusze pomagają w opiece nad końmi.

Wspierają instruktorów, dbają o porządek w stajni i boksach, są przy wszelkich wydarzeniach począwszy od urodzinek i wycieczek szkolnych przez półkolonie, aż po cykliczne imprezy typu Hubertus. Ich pomoc jest niezastąpiona!

Fundacja Pociechom szuka również odpowiedzialnych, słownych i sumiennych wolontariuszy do asysty przy zajęciach hipoterapii. W zamian oferujemy naukę i doskonalenie jazdy konnej pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, miłą atmosferę – piękne i niezapomniane tereny, możliwość spędzania nieograniczonego czasu przy koniach, poznawania tajników zootechniki, jeździectwa, a także rozwijanie zainteresowań w zakresie psychologii, pedagogiki i fizjoterapii.

Nabór na wolontariuszy trwa bez przerwy, cały rok. Jeśli chcecie doszkalać swoją jazdę konną, poznać zakamarki Stajni, nauczyć się podstawowej obsługi konia (codziennej pielęgnacji, karmienia, siodłania) i wszystkiego co wiąże się z koniem – zapraszamy do Stajni Pociecha. Najważniejsze są chęci.

Fundacja Pociechom Grupa Wolontariuszek

Zgłoś się!

Zgłoś się bezpośrednio do biura Fundacji, prześlij info na biuro@pociechom.org.pl bądź zadzwoń.

Calculate your entitlements as a Volunteer

Zapisz się do naszego Newslettera

Bądź z nami na bieżąco. Dowiedz się o najnowszych wydarzeniach, imprezach organizowanych przez naszą Fundację i innych ciekawych informacjach.
Skip to content